fbpx
Loading

MOHU SI POBYT NA ZAHRANIČNÍ UNIVERZITĚ PRODLOUŽIT?

Prodlužování studijního pobytu je možné v případě, že ČZU disponuje ještě neobsazenými měsíci na studijní pobyty. Žádost o prodloužení studijního pobytu je nutné zaslat e-mailem Vašemu fakultnímu koordinátorovi a zároveň na Oddělení mezinárodních vztahů rektorátu ČZU ( erasmus_outgoing@rektorat.czu.cz). 

 

 K prodloužení studijního pobytu je potřebné dodat: 

 

  • souhlas s prodloužením studijního pobytu od Vašeho fakultního koordinátora na ČZU, 
  • schválený Individuální studijní plán na dobu prodloužení pobytu nebo alespoň souhlas studijního oddělení s prodlužením pobytu nebo potvrzení změny termínu ukončení Vašeho studijního pobytu v UIS, 
  • souhlasné vyjádření hostitelské univerzity, včetně nového data ukončení pobytu, 
  • schválené Changes v Online Learning Agreementu s předměty na další semestr, 

 

  • pojištění na dobu prodloužení pobytu. 

 

Ve chvíli, kdy Oddělení mezinárodních vztahů rektorátu obdrží všechny tyto dokumenty, vyhotoví Dodatek k účastnické smlouvě, který zašle studentovi k podpisu. 

 

 Prodlužování studijního pobytu je možné jak pro studenty vyjíždějící v zimním semestru – termín pro zaslání dokumentů nutných k prodloužení studijního pobytu je 30. listopadu, tak i pro studenty vyjíždějící v letním semestru daného akademického roku – termín pro dokumenty nutné k prodloužení studijního pobytu je 30. dubna

 

Požadavek na prodloužení doby pobytu však musí být dodán vždy alespoň jeden měsíc před původně plánovaným koncem mobility. 

VYBERTE SI SVOU UNIVERZITU NA ERASMUS+ PODLE STUDIJNÍHO PROGRAMU, ZEMĚ, KAM CHCETE JET NEBO PODLE VĚHLASNÉ UNIVERZITY! NÁŠ PORTÁL VÁM POMŮŽE!